Nas troje. Nastroje

Czas trwania wystawy: 2-14.10.2020

Miejsce: Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia

Artyści /Artystki: Ewa Rogala, Zofia Wojtysiak, Krzysztof Majorek

Wystawa Nas troje. Nastroje to wystawa malarstwa trzech twórców. Wstęp wolny!

Ewa Rogala, członek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Marynistów w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Szczecinie, a także Pracowni Stary Młyn w Szczecinie. Wystawiała swoje prace między innymi w Galerii „Pod Fontanną”, Inkubatorze Kultury i w wielu innych miejscach.

Zofia Wojtysiak, prezes Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Szczecinie, członek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Marynistów w Szczecinie i Towarzystwa Walki z Kalectwem w Szczecinie. Na przestrzeni lat wystawiała swoje prace między innymi w Książnicy Pomorskiej, Urzędzie Marszałkowskim, Sejmiku Zachodniopomorskim i w wielu innych galeriach.

Krzysztof Majorek działa w Stowarzyszeniu Artystycznym Integracji Europejskiej, Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Twórców Kultury i w Związku Artystów Szczecińskich. Brał udział w wystawach zbiorowych w Książnicy Pomorskiej, Galerii Prezydenckiej i innych.